1. Domov
  2. /
  3. Príbehy
  4. /
  5. Takto dopadla vianočná zbierka 2020

Takto dopadla vianočná zbierka 2020

Vďaka desiatkám z vás a vianočnej zbierke sme mali možnosť potešiť hneď niekoľko ľudí. Konkrétne sa nám podarilo urobiť krajšie Vianoce až v 36 rodinách. Potešili sme aj šesť pánov bez domova, osamelých seniorov a deti a teenagerov v dvoch inštitúciách. Jednou z týchto inštitúcií je aj Brána do života, kde tiež prežili tento rok krajšie sviatky.

Tieto chvíle boli naplnené dojatím a z každej strany bolo počuť slová vďaky. Dovolím si citovať jednu mamičku: „Zachránili ste nám Vianoce.“

Obdarovali sme rodiny od východu našej krajiny až po západ. Týmto sa chceme poďakovať všetkým tým, ktorí rozvážali. V Bratislave to boli aj maminy s deťmi v krízových centrách Dúha a Ševčenkova. Spolupracujeme aj so spoločnosťou Úsmev ako dar.

Bolo vás veľa, ktorí ste z úprimného ️srdca chceli niekoho potešiť na Vianoce.

Ďakujeme za:

  • trvanlivé potraviny,
  • drogériu,
  • hračky,
  • oblečenie a
  • drobné veci, ktoré potešili.

Osobitne ďakujeme aj za finančné príspevky, z ktorých sa nakupovali hlavne potraviny.

Veľké ďakujem patrí aj zamestnancom z Tatrabanky, Sedite- seredské pečivárne, Penam- za ich chutné medovníky, firme Premac a jej zamestnancom, firme Palma za oleje. Veľká vďaka patrí aj firme Cottons, ktorej produkty, ako napríklad prsné vložky, putovali na novonarodenecké oddelenie v nemocnici Antolská a ostatné hygienické produkty sa porozdávali v krízových centrách medzi maminy. Ďakujeme aj firme PosAm a firme Tuli za krásny sedací vak. A v neposlednom rade ďakujeme aj zamestnancom, rodičom a deťom z English International School of Bratislava. A samozrejme chceme vyzdvihnúť prácu tých, ktorí robili rozvoz, hodiny a hodiny triedili veci a pripravovali vianočné krabice tak, aby si tam každé dieťa, rodič a starý rodič (mali sme päť starých rodičov, ktorí majú v opatere vnúčatá) našiel to, čo ho poteší.

Bez vás všetkých by to nešlo. ĎAKUJEME.

Predošlý článok
VIANOČNÁ ZBIERKA 2020
Ďalší článok
Matky samoživiteľky to nikdy nemali ľahké, pandémia situáciu len zhoršila

Chcete pomáhať?

Možností je veľa, od bežného nákupu až po finančnú pomoc na konkrétny problém rodiny. Vždy vám dáme vedieť komu Váš dar pomohol.

Poznáte niekoho kto potrebuje pomoc?

Dajte nám vedieť. Spoločne skúsime nájsť riešenie.

Menu